• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
bilgi@temizisevdenevenakliyat.com
0 537 665 7763- 0 537 372 62070 532 137 0762
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Taşınma Planı
Tüm taşınma sürecini planlayarak taşınma stresini azaltın.
Nakliyat Tavsiyeleri
Nakliyat sektörü hakkında daha fazla bilgi edinerek bilinçli olarak taşının.
Paketleme Sistemi
Tüm taşınma sürecini ve paketleme işlemini bize bırakarak taşınma stresini azaltın.
Ücretsiz EKSPERTİZ
Fiyatımızı genelde ücretsiz EKSPERTİZ yaparak (Eşyanızı görerek) tespit ediyoruz.
Temizliğe önem veririz
Her Taşıma Sonunda araçlarımız temizlenir, dezenfekte edilir.

Bursa Evden Eve Nakliyat | Ofis Taşıma | TEMİZİŞNAKLİYAT AŞ

 Bursa Evden Eve Nakliyat | Ofis Taşıma | TEMİZİŞNAKLİYAT AŞ

 Bursa Temiz İş Evden Eve Nakliyat olarak çok iyi hizmetlere imza atmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işler bizi Bursa ekseninde tüm marmarada star yapmaya yetmektedir.
Müşteri memnuniyeti olsun, eleman eğitimi olsun, firma çalışma


Bursa Evden Eve Nakliyat disiplini olsun her konuda Yıldız olmaya en büyük adayıyız. Bursa Temiz İş  evden eve ofisten ofise taşımacılık şirketi olarak büyük bir aile olduğumuzu belirtmekte fayda var. Yakın bir tarihte taşımacılığın tüm detayları noktasında holdingleşme sürecine girmeyi döşüniyoruz.

Asansörlü Taşıma

Bursa Evden Eve Nakliyat taşıma denilince sadece eşyaları kamyona atıp götürüp bıırakmak değildir. Bu iş için öncelikle eğitimli ve disiplinli elemanlar, her boy ve kademede, modüller asansör hizmeti, her eşyayı rahat alabilecek kapasite ve dizayinde kamyon, depoculuk hizmeti vb. Çok geniş yelpazeli bir hizmet ağına sahiptir.

Bursa merkezli firmamız bu hizmer alanlarının çoğunda en iyi bir şekilde hizmet veriyor. Tüm bu hizmetleri tek tek taşıma firması rakipsiz şüphesiz bizi bu firmamızdır. Hem yatırım alanında büyük bir sermayenin yanısıra yetişmiş işgücü ihtiyacınıda karşılama noktasında sorun yaşamıyor ve
yaşatmıyoruz.
Bursa Evden Evde Nakliyat hizmetleri
Bursa Evden Eve Nakliyat yarının taşıma ve iş dünyasında sağlam adımlarla yürümenin temel kuralı sağlam hizmet ve memnuniyet sağlamaktır. Hizmet sektürünün en ağır ve titiz işlerinin başında gelen taşıma işi yabbana atılan bir iş değil aksine gayet ciddiye alınması gereken itina ve özen gerektiren hizmetlerin başında gelmektedir.

Değerli bir çok alanınızın olduğu hem yükte hem pahada ağır mobilya ve eşşyalarınızı hassasiyet içerisinde taşımak bizim en temel hedefimizdir. Bu süratle bir işi yaparken hızlı olmaktan ziyade sağlam yapmaya gayret sarf ediyoruz.

Bursa Evden Eve Nakliyat her alanda kendini ispat eden firmalar olduğu gibi taşımacılık alanında da öncü olduğumuz gerçeği yadsınamaz. Rakiplerimize karşı açık ara fark atmamızı sağlayan temel nokta bizim yılların vermiş olduğu çalışma geleneği, aile şirketi olması, elemmenkarımız çoğunun aile fertleri olmasıdır. Büylesi güçlü bir altyapı ile yola çıkan firmamızın rakiplerini geride bırakmasında daha doğal ne olabilir ki.

Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yaptığımız tüm hizmetlerde disiplinli çalışmayı düstur edinen firmamız sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Her geçen gün biraz daha adından ve yaptıklarından söz edilen firmamız sürekli gelişmeleri takip etmektedir. Dünya standartlarını baz alıp Türk taşımacılık alanında ekol olma yolunda müthiş hizmetler vermekteyiz.

 Bursa Evden Evde Nakliyat sadece evden eve taşıma değil, depo taşıma, ofis taşıma, fabrika taşıma, okul ünüversite taşıma yapıyoruz. Ne taşırsak taşıyalım altyapı olarak uygunluğumuz var. Hizmetin altın kuralı yaptığın hizmeti en iyi şekilde yapabilmektir. Bu işin ciddiyetini kavramayan firmalar ne olduğu beli olmayan elemanlarla bu işlerde kötü izlenimller uyandırıyorlar. Bunun için evini taşımak isteyen vatandaşlarımızın bu firmaları çok iyi araştırmaları gerekmektedir.   taşıma
.
 Bursa Evden Eve Nakliyat | Ofis Taşıma | TEMİZİŞNAKLİYAT AŞt