• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
bilgi@temizisevdenevenakliyat.com
0 537 665 7763- 0 537 372 62070 532 137 0762
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Taşınma Planı
Tüm taşınma sürecini planlayarak taşınma stresini azaltın.
Nakliyat Tavsiyeleri
Nakliyat sektörü hakkında daha fazla bilgi edinerek bilinçli olarak taşının.
Paketleme Sistemi
Tüm taşınma sürecini ve paketleme işlemini bize bırakarak taşınma stresini azaltın.
Ücretsiz EKSPERTİZ
Fiyatımızı genelde ücretsiz EKSPERTİZ yaparak (Eşyanızı görerek) tespit ediyoruz.
Temizliğe önem veririz
Her Taşıma Sonunda araçlarımız temizlenir, dezenfekte edilir.

Yunuselli Evden Eve Nakliyat

Yunuselli Evden Eve Nakliyat

biz Temiziş Evden Eve Nakliyat olarak sezlere bir telefon kadar yakınız.Siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Bursa Evden Eve Nakliyat üçe ayrılır yani üç aşama birinci aşama planlamadır.
Bursa Evden Eve Nakliyat önce planlamayı yaparız deneyimli ekspertizimiz eşyayı önce bir kontrol eder ne kadar olduğu nasıl sarması gerektiği nasıl taşınacağı konusunda bir karar verir kısa ve öz bi şekilde.
Plansız bir şekilde taşınırsa istenmeyen kazaların olması kaçınılmazdır o yüzden pılalı iş diyoruz.
       
       Evden eve nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmenin gayreti içerisindeyiz. Bunu en iyi şekilde nasıl yaparız istişare içinde almış olduğumuz kararlar neticesinde karara bağlama bu zor bi işte olsa biz bunu başarmanın gayreti içerisindeyiz.
Sizlere en iyi hizmeti sunmaya en prestijli en hızlı hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz.
Bu hizmetlerimiz personelimize günlük birifink vererek yapılan çalışmalar değerlendirilerek bu bağlamda en iyi hizmet nasıl yapılır diyerek ortak aklın ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak planlamaktayız.
       
       Bursa Temiz-iş evden eve nakliyat olarak her zaman öncelikle müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. Bunun için daha önce tasidiklarimiz bizi tercih ediyor ve ayrıca arkadaşlarını tanidiklarini ve akrabalarını bize yönlendiriyorlar bu da bizim daha çok referanslar iş yaptığımızı zaten gösteriyor.
İş işi getirir mantığını daha da güçlendiriyor bir müşteri bin müşteriyi bin müşteri bin müşteri demek olduğunun farkındayız farkindaligimizin aslında farkındayız bu nedenle nakliye sektöründe çok hızla büyüyen gelişen bir firma halini aldık araç sayımızı 5 ten kısa bir sürede 15'e hamd olsun yükselttik.
          
             Günümüz koşullarına uygun elit bir evden eve taşımacılık istiyorsanız doğru adrestesiniz .Ekip arkadaşlarımızla rahat huzurlu bir şekilde paketleme ve taşıma işlemi sayesinde eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Dakik bir çalışma programıyla 7/24 çalışma sistemiyle evden eve nakliyat olarak girişimci bir potansiyele sahibiz.

Sizleri yarıyolda da bırakmayacak şekilde emanetiniz emanetimizdir diyerek eşyalarınız gerekli bütün önemi vermekten son derece mutluyuz.İtina ile paketleme taşıma ve kurma işlemini gerçekleçtiririz.

Bunları yaparken aramızda güven problemi yaratacak yabancı eleman çalıştırmıyoruz.Bursa evden eve ve
Temiz-iş eveden eve şirketi olarak bunu yaparken elemanlarımız 6 kardeşten oluşan kadim ekibimizdir.Bu güne kadar yapmış olduğumuz bu işten daha olumsuz bir yorum almadık.

Sizler sadece özel eşyalarınızı alıp bir kenara çıkmıyorsunuz sizin bize bıraktığınız tüm eşyalarınız da bizim özelimiz oluyor.Bu hassasiyetle işimizi yaparken sizlerin referanslarını da hesaba katarak müşteri memnuniyetinin haklı gururu içerindeyiz.Bizdeki tüm işlerin zamandan daha çok uygun ,düzenli,özenli ve eksiksiz yapılması konusunda gayret sarffetmekteyiz.

          Düzgün iletişim stilimizle sizlere güven ve huzur vereceğimizden emin olabilirsiniz .Gerçekçi ve dobra bir şekilde çalışmak siz değerli müşteriler için önemli olduğu kadar bizle çalışanlar için de önemlidir.

Ekip olarak tevazu bir konumda olmak bizleri bu yolda dahada başarılı olmaya sevk etti. İyi ,titiz çalışkan ve becerikli bir ekibiz .Evden eve nakliyat olarak asilzade bir üne sahibiz.
İstanbul,Bursa,Balıkesir olmak üzere tüm marmarada ün yapmış ve referanz sahibi bir firmamız bulunmaktadır.